Płytki Wielkoformatowe

Płytki Wielkoformatowe

Design, zmniejszenie ilości fug, niepowtarzalne walory estetyczne, możliwość zastosowania na podłogach i ścianach. Oklejanie frontów mebli, stoły blaty kuchenne. Zabudowy szaf i wykończenie drzwi garażowych pod kolor elewacji to nasza specjalność.

To tylko niewielka część możliwości zastosowania płytek wielkoformatowych.

Kochają je architekci, pożądają inwestorzy, są od pewnego czasu bardzo modne i coraz chętniej stosowane w domach i mieszkaniach. Płytki wielkoformatowe wciąż jednak są produktem elitarnym. Wynika to z trudności w ich obróbce i montażu, wymagają wyspecjalizowanej ekipy glazurników, co daje klientom poczucie indywidualności, a architektom niepowtarzalne możliwości twórcze. Płytki wielkoformatowe mają więcej zalet estetycznych niż wad montażowych. Wystarczy, że remont powierzymy profesjonalnej ekipie jak nasza "www.zaplytkowani.pl" Wszystkie nasze prace wykonywane są przez wyspecjalizowane ekipy przy użyciu profesjonalnych do tego celu narzędzi, które ułatwiają dokładne ułożenie każdej płytki.

Obszary zastosowania płytek wielkoformatowych.

Płytki wielkoformatowe sprawdzają się zwłaszcza w nowoczesnych i przestronnych wnętrzach. Mają one często bardzo ciekawy wzór i fakturę, np. imitują surową fakturę cementów, a także różne rodzaje kamienia, drewno itp. Powierzchnia płytek może być matowa, gładka lub błyszcząca. Pozwala to nie tylko na zabawę samymi formatami, ale wzornicze połączenie matu z połyskiem i strukturą. Okładzinowanie płytkami wielkoformatowymi wymaga większej dokładności niż standardowymi, nie jest szybsze, ani tańsze. Jednak cały trud włożony w ich układanie zrekompensuje wizualny efekt jednolitej, eleganckiej ekskluzywnej powierzchni.

Zastosowanie we wnętrzach w połączeniu z powierzchniami zewnętrznymi, zabawa formatami. Duże, niepowtarzalne powierzchnie. Higiena pomieszczeń i powierzchni wyłożonych. Eliminacja często brudzących się fug.

PONIŻEJ PRZYKŁADY ZASTOSOWANIA SIATKI FUG W POŁĄCZENIU Z ROŻNYMI FORMATAMI.

Usługi Glazurnicze

Jakość i zadowolenie uzyskasz tylko z wyspecjalizowanej firmy oferującej usługi glazurnicze.

Aranżacje

Urzeczywistniamy we wnętrzach aranżacje i inspiracje Architektów. Spełniamy marzenia klientów.

Płytki wielkoformatowe

Idealne zastosowanie w kuchni. Płytki ceramiczne nie przyjmują tłustych plam są łatwe w czyszczeniu i nie wymagają malowania jak zwykłe ściany. Co sprawia, że są bardzo praktyczną powierzchnią.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image