Sklep dla Glazurnika

Narzędzia dla Glazurnika

W handlu tradycyjnym jak i internetowym znajdziemy całą gamę producentów jak i narzędzi dla glazurnika. Jedne są droższe inne tańsze. Przy wyborze często sugerujemy się marką. Są na rynku marki które ze względu na swoją popularność i cenę stały się modne wśród wykonawców. Każdy wykonawca rzuca się w wir pracy nie tworząc statystyk dotyczących ceny urządzeń czy narzędzi albo ich wydajności. Nasza firma specjalizuje się w układaniu płytek, kamienia, czy płytek wielkoformatowych. W związku z tym przerobiliśmy całą masę narzędzi, maszyn a w naszym sklepie polecamy te których wydajności jak i jakości jesteśmy pewni. A co najważniejsze na których pracujemy i znamy.

Każdy glazurnik zna podział i zastosowanie produktów. Jeśli będą pojawiać się wam pytania po prostu dzwońcie albo piszcie na e mail. KONTAKT

ZAMÓW Ceram-X

Tarcza diamentowa do precyzyjnego cięcia płytek ceramicznych gresowych, ściennych i kamienia naturalnego, zarówno na mokro jak i na sucho.


Cienka tarcza o grubości 1,2 mm

Średnica: 125.0 mm

Średnica otworu: 22,23 mm

Grubość 1,2 mm

Duża wysokość obrzeża 10mm diamentowego gwarantuje dużą żywotność tarczy

Wiertła koronowe przeznaczone są do wiercenia na sucho w płytkach ceramicznych i gresowych.

Do wiercenia na sucho, rodzaj Mocowania Gwint M14 (do szlifierki kątowej), długość robocza: 35 mm

w rozmiarach: 6 mm , 8 mm , 10 mm , 25 mm, 32 mm, 40 mm, 68 mm

Wejdź na aukcje


Frez Palcowy z nasypem bocznym Ceram X

Najwyższej jakości diamentowe frezy palcowe do rozwiercania frezowania, powiększania i wykańczania otworów na sucho we wszystkich płytkach ceramicznych i gresach. O wyjątkowo długiej żywotności.. Mocowanie - M14 ( do szlifierki kątowej) i wysokość robocza - 48 mm

Średnica :

8mm - 86,41 PLN Brutto

12mm - 93,96 PLN Brutto


Dyski SAITRON C do szlifowaniu płytek ceramicznych po cięciu maszynką ręczną albo wyszczerbieniach.

Bardzo wytrzymałe i skuteczne dyski do szlifowania krawędzi płytek gresowych nadają się do szlifowania w joli. Wykonane są na specjalnym fibrowym podkładzie na który nałożono wiele warstw węglika krzemu powiązanego syntetyczną żywicą przez co są odporne na mechaniczne obciążenia. Duża siła ścierna i wysoka skuteczność pracy.

Granulacja: P24, P36, P60, P80, P120

Zastosowanie: Żeliwo, Granit, Kamień, Marmur, Laminat, Tworzywa sztuczne

Max. obroty: 10.000 rpm [63 m/s]

Wejdź na aukcję

ZAMÓW Krążek ścierny na rzep C-F/C-E Ø125

Krążki na rzep z Węglika Krzemu C-F/C-F do szlifowania szkła, marmuru, granitu, kamienia a nawet laminatu i drewna. Bardzo dobrze sprawdza się do profilowania krawędzi płytki i polerowania szkliwa po odpryskach czy cięciu. Idealnie wygładza ostrą krawędź szkliwa i daje możliwość utworzenia ładnej krawędzi płytki wyglądającej jak oryginalny.


Granulacja: P24, P36, P40, P60, P80, P100, P120, P150, P180, P220, P320, P400, P500, P600, P800, P1200