Nie daj się zaskoczyć

Promocja obejmuje 20% zniżki na kosztorys dotyczący prac remontowo-wykończeniowych. promocja trwa do końca 2019 roku. Kosztorys obejmuje realne zużycie materiałów, etapy poszczególnych prac oraz wycenę robocizny.

KLIKNIJ ZAMAWIAM

promocja kosztorys uslugi glazurnicze

Promocja 20% taniej

Planujesz remont lub wykończenie nowo postawionego wymarzonego domu? A może chcesz urządzić swoje biuro? Nie gdybaj, nie daj się zaskoczyć kosztami, zamów profesjonalny kosztorys już dziś o 20% taniej. A jeśli zdecydujesz się na realizację zlecenia przez naszą firmę, kosztorys dostaniesz za FREE. Cena przed rabatem 350 PLN korzystając z oferty płacą Państwo tylko 280 PLN.

KLIKNIJ ZAMAWIAM

Nie daj się zaskoczyć

  • Lubisz planować?
  • Nie lubisz przykrych niespodzianek?
  • Chcesz być przygotowanym?
  • Wejdź na stronę ZAMAWIAM i wypełnij formularz.
  • Prześlij swoje dane teleadresowe wraz z adresem inwestycji.

KLIKNIJ ZAMAWIAM

Kosztorysowanie w ramach promocji obejmuje tylko i wyłącznie wnętrza pomieszczeń. Promocja swoim zasięgiem obejmuje tylko woj. łódzkie i skierowana jest do osób, inwestorów planujących remont albo wykończenie nowych pomieszczeń mieszkalnych. Kosztorysowanie nowych pomieszczeń domów czy mieszkań deweloperskich odbywa się tylko i wyłącznie na podstawie przesłanego projektu. Kosztorysowanie prac remontowych odbywa się tylko i wyłączenie po wizycie i wizji lokalnej u inwestora, zlecającego.

KLIKNIJ ZAMAWIAM

Termin realizacji kosztorysu to jeden tydzień.Promocja trwa do końca roku 2019.Warunkiem realizacji jest uzyskanie pełnych wymaganych danych od inwestora.W przypadku remontu pomieszczenia lub pomieszczeń konieczna jest wizyta na inwestycji (uzgodnienia indywidualne).Warunkiem koniecznym do skorzystania z promocji kosztorysowania nowych mieszkań albo domów jest przesłanie wizualizacji z projektem uwzględniającym wszystkie wymiary pomieszczeń, których dotyczy wizualizacja oraz adres inwestycji na adres kontakt@zaplytkowani.plW przypadku braku danych do wykonania kosztorysu zastrzegamy sobie prawo zaniechania wykonania zlecenia w ramach promocji.Korzystając z promocji automatycznie wyrażasz zgodę www.zaplytkowani.pl na wykorzystywanie wizualizacji do celów marketingowych jak i publikowanie ich na stronach internetowych www.zaplytkowani.plZastrzegamy sobie prawo do rezygnacji z promocji w każdym terminie oraz selektywne wybieranie zleceń zgodnie z naszymi przekonaniami.
Definicja:Inwestor, zlecający to osoba prywatna chcąca wyremontować mieszkanie bądź wykończyć nowo wybudowany dom, powstały albo zakupiony na terenie woj. Łódzkiego.